Wypadki dzieci na traktorach. Poszkodowani kilkuletni chłopcy

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
30-03-2022,8:40 Aktualizacja: 30-03-2022,8:44
A A A

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przyleciał po chłopca, który spadł z ciągnika rolniczego. Dziecko było też w innym traktorze, który zderzył się z samochodem osobowym.

Jak podało Radio Kraków, w Leśnicy koło Bukowiny Tatrzańskiej (woj. małopolskie), podczas zabawy na podwórku kilkuletni chłopiec wspiął się na traktor zaparkowany na posesji. W pewnym momencie stracił równowagę i spadł z maszyny na ziemię.

Grupowe ubezpieczenie NNW, dzieci rolników, KRUS, PTUW

Dzieci rolników z ubezpieczeniem NNW. Podano szczegóły

Zarząd Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników zawarł z Pocztowym Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych umowę grupowego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków i chorób dzieci osób objętych...

Ojciec zabrał dziecko do domu, gdzie zaczęło tracić przytomność. Na miejsce wysłano śmigłowiec LPR, którego załoga zaopiekowała się nieletnim poszkodowanym i zabrała do krakowskiego szpitala. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Czynności wyjaśniające zainicjowano też w sprawie wypadku w miejscowości Przydworzyce w gminie Magnuszew (woj. mazowieckie). Według ustaleń portalu Dnews.pl, kierującą samochodem osobowym kobieta wyprzedzała ciągnik rolniczy, kiedy traktorzysta zaczął skręcać w lewo. Doszło do zderzenia.

Kobieta doznała powierzchownych obrażeń. Niewielkie urazy głowy miał traktorzysta, podobnie jak podróżujący z nim 3-letni wnuk. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego nie zabrał nikogo do szpitala.
 

Poleć
Udostępnij