Wiceminister rolnictwa odpowie na pytania rolników

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
12-12-2017,11:45 Aktualizacja: 12-12-2017,13:11
A A A

18 grudnia w Olsztynie odbędzie się wspólne posiedzenie zarządu Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej z przewodniczącymi rad powiatowych samorządu rolniczego i komisji, a także wspólne posiedzenie rad powiatowych W-MIR.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30 w sali konferencyjnej Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91 a.

dzierżawa ziemi, ustawa o obrocie ziemią, nieruchomości rolne Skarbu Państwa, kowr, adam struziak

KOWR wyjaśnia zasady przedłużania umów dzierżawy ziemi

"Każda umowa przed jej przedłużeniem podlega odrębnej analizie, w szczególności pod względem zasadności jej kontynuowania w dotychczasowym czy zmienionym kształcie. Przed ustaleniem istotnych warunków dalszej dzierżawy,...
Podczas wspólnego posiedzenia odbędzie się spotkanie z pochodzącym z Ostródy sekretarzem stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Zbigniewem Babalskim. Wiceminister jest posłem PiS z warmińsko-mazurskiego okręgu nr 34.

Organizatorzy informują, że do udziału w spotkaniu zaproszono także przedstawicieli Ministerstwa Środowiska. To może oznaczać, że jednym z wiodących tematów dyskusji będzie problem strat powodowanych przez dzikie zwierzęta w uprawach, a także ASF.

Warto przypomnieć, że pod koniec listopada w województwie warmińsko-mazurskim potwierdzono pierwsze przypadki afrykańskiego pomoru świń u padłych dzików.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement