Ukradli mały ciągnik i silnik z innej maszyny. Złodziejski kwartet zatrzymany

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
28-02-2022,11:15 Aktualizacja: 28-02-2022,11:20
A A A

Czterech mężczyzn, którzy okradli gospodarstwo, wpadło w ręce policji. Jeden z nich był - jak się okazało - poszukiwany i trafił prosto za kratki.

Zdarzenie miało miejsce we wsi Nieborów (pow. łowicki, woj. łódzkie). Stróże prawa otrzymali zgłoszenie, że nieznani sprawcy włamali się do budynku gospodarczego, skąd ukradli silnik, 2 piły tarczowe i stalowe elementy.

wykopy na polu, złodziej żeliwnych rur z rurociągu, powiat inowrocławski, Izabella Drobniecka

Okopy czy rów na polu? Mężczyźnie grozi kilka lat więzienia

34-letni mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży po tym, jak został przyłapany na gorącym uczynku na kopaniu "rowów" na polu uprawnym. Grozi mu nawet 5-letnia odsiadka w więzieniu. Strażnicy rybaccy, którzy patrolowali jezioro...

Następnie z podwórka ukradli silnik od ciągnika i ciągnik typu "dzik". Straty oszacowano na 4 tysiące złotych. Sprawą zajęli się kryminalni.

- Krótko po zdarzeniu ustalili i zatrzymali wszystkich podejrzewanych. To mieszkańcy powiatu łowickiego w wieku od 29 do 35 lat. Wszyscy są znani policji. Usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem i kradzieży. Dodatkowo 33-latek usłyszał zarzut kradzieży listew wzmacniających bariery ochronne znajdujących się przy drodze krajowej o wartości ponad 2500 złotych. 33-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności i trafił już za kratki - informuje kom. Urszula Szymczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu.

Część ze skradzionych rzeczy zostało już sprzedanych na złom. Wszystkim podejrzanym grozi kara do 10 lat więzienia.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement