Ukradł myśliwemu broń podczas polowania

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
29-11-2021,9:50 Aktualizacja: 29-11-2021,9:55
A A A

Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który w październiku okradł z broni myśliwego, będącego w tym czasie na polowaniu. 31-latek odpowie też za inne przestępstwo.

26-letni mężczyzna zgłosił się do Komendy Miejskiej Policji w Chełmie (woj. lubelskie) i poinformował, że w czasie gdy był na polowaniu, ktoś skradł z jego samochodu sztucer wraz z amunicją.


walka z asf w POlsce, odstrzał dzików, Polski Związek Łowiecki, polowania zbiorowe

Myśliwi zapowiadają zintensyfikowane odstrzały i poszukiwania dzików

Od 1 listopada br. do 31 stycznia 2022 r. w każdym obwodzie łowieckim mają odbyć się co najmniej dwa polowania zbiorowe, w trakcie których ich zarządcy i dzierżawcy będą prowadzić odstrzał dzików. W ramach akcji zintensyfikowania...

Gdy zorientował się, że został okradziony, sam próbował znaleźć sprawcę. Niestety, pomimo całonocnego poszukiwania, nie udało mu się namierzyć złodzieja i poprosił o pomoc stróżów prawa.

- Pracujący nad sprawą kryminalni na podstawie własnych ustaleń i informacji zatrzymali 24 listopada 31-letniego mężczyznę. W jego domu znaleźli skradzioną broń myśliwską wraz z amunicją. Ujawnili także znaczne ilości środków odurzających w postaci suszu roślinnego wraz z młynkiem służącym do jego rozdrabniania - relacjonuje st. sierż. Angelika Głąb-Kunysz z chełmskiej KMP.

Mężczyzna niebawem odpowie za kradzież, posiadanie broni wraz z amunicją bez wymaganego pozwolenia oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement