Traktorzysta z poważnymi obrażeniami po kraksie z fordem

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
26-06-2019,8:40 Aktualizacja: 26-06-2019,8:47
A A A

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego, do którego doszło w Gorzkowie (woj. lubelskie).

Jak wstępnie ustalili stróże prawa, 67-letni mieszkaniec gminy Gorzków będący za kierownicą traktora marki Władimirec stał na poboczu drogi i zaczął się włączać do ruchu.

gmina sosnówka, powiat bialski, lubelszczyzna, pijana traktorzystka

Pijana jechała ciągnikiem po piwo. Nie pierwszy raz

Dzielnicowy z gminy Sosnówka (woj. lubelskie) podczas służby zauważył jadącą ciągnikiem 32-latkę. Była dobrze znana dzielnicowemu, więc postanowił zatrzymać pojazd.   Funkcjonariusz wiedział bowiem, że kobieta posiada zakaz kierowania...

Prawdopodobnie w ten sposób wymusił pierwszeństwo przejazdu jadącemu fordem 47-letniemu mieszkańcowi Leżajska.

Ten próbował co prawda uniknąć zderzenia z maszyną rolniczą, jednak nie udało mu się wykonać skutecznego manewru i doszło do kraksy.

"W wyniku uderzenia z ciągnika rolniczego odpadło przednie koło i pojazd przewrócił się na lewy bok. 67-latek z licznymi poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Był nieprzytomny, dlatego pobrano od niego krew do badań. Kierujący samochodem marki Ford został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie i był trzeźwy" - podają policjanci.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu