Sto nagród od KRUS. Weź udział w teście

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
27-10-2022,10:30 Aktualizacja: 27-10-2022,10:44
A A A

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza rolników do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Testowym z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym pt. "Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami".

Organizowany po raz trzeci konkurs przebiega w formule on-line i jest realizowany przy pomocy platformy edukacyjnej. Zainteresowani uczestnictwem muszą zalogować się pod linkiem https://bezpieczenstwo.krus.gov.pl/, a następnie rozwiązać test złożony z 20 pytań jednokrotnego wyboru, dotyczących zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym potencjalnie niebezpiecznych i szkodliwych substancji chemicznych, np. środków ochrony roślin, nawozów, paliw itp.

"Konkurs zakończy się 25 listopada o godz. 24. Sto osób, które udzieli największej liczby prawidłowych odpowiedzi w najkrótszym czasie, otrzyma nagrody rzeczowe o wartości ok. 600 zł brutto" - zapewnia KRUS.

Konkurs ma na celu upowszechnianie wśród rolników zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie oraz wiedzy o zagrożeniach wypadkowych, a w konsekwencji ograniczenie liczby wypadków przy pracy i chorób zawodowych rolników.

Szczegółowe zasady udziału w konkursie określa regulamin.
 

Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!