Skradziony traktor znaleziony po roku

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
06-04-2017,15:25 Aktualizacja: 06-04-2017,15:25
A A A

Policjanci z Kwidzyna na Pomorzu znaleźli na terenie powiatu skradziony w sąsiednim województwie ciągnik rolniczy warty 200 tysięcy złotych. Maszyna zginęła niemal dokładnie przed rokiem.

Podczas czynności służbowych mundurowi dostali informację, że na ich "terenie" znajduje się ukradziony traktor. Funkcjonariusze od razu przystąpili do działania i na jednej z posesji w gminie Prabuty odnaleźli pojazd.

złodzieje ciągników, przetępczość, paserstwo, grudziądz, kujawy i pomorze

Kradzionymi ciągnikami staranowali płot

Warte ponad 280 tys. zł dwa kradzione ciągniki rolnicze odzyskali policjanci z Grudziądza z województwa kujawsko-pomorskiego. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut paserstwa. Kradzież, do której doszło nocą na terenie jednej z...

"Warty 200 tysięcy złotych traktor utracony został na początku marca 2016 roku w wyniku kradzieży rozbójniczej w powiecie iławskim (woj. warmińsko-mazurskie - red.). Kryminalni z Kwidzyna zatrzymali 41-letniego mieszkańca Prabut, który może mieć związek z przestępstwem" - poinformowała kwidzyńska komenda policji.

Odzyskana maszyna została zabezpieczona na parkingu policyjnym, a sprawę oraz zatrzymanego mężczyznę przekazano mundurowym z Iławy.

Przypomnijmy, że niedawno na innej posesji w powiecie kwidzyńskim znaleziono dwa inne skradzione ciągniki warte ponad 280 tys. zł.

Traktory zniknęły z zagrody w pow. grudziądzkim (sprawcy wyjechali z niej, taranując płot).

Zatrzymany został wówczas 30-latek, któremu prokurator przedstawił zarzut paserstwa oraz zastosował wobec niego dozór policyjny.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj