Skradziono środki ochrony roślin. Policja apeluje o ostrożność

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: PAP, (em) | redakcja@agropolska.pl
26-06-2017,8:10 Aktualizacja: 26-06-2017,8:30
A A A

Środki ochrony roślin, które mogą stwarzać zagrożenie dla osób mających z nimi bezpośredni kontakt skradziono z magazynu znajdującego się na terenie jednej z firm w Gdańsku. Policja wyjaśnia sprawę i apeluje o pomoc.

Komenda Miejska Policji w Gdańsku w sobotę wieczorem poinformowała, że "policjanci ze Stogów prowadzą czynności w sprawie włamania do magazynu i kradzieży środków ochrony roślin". "Środki te mogą stwarzać zagrożenie dla osób, które mają z nimi bezpośredni kontakt" - podano.

pestycydy, kas, środki ochrony roślin, podrabiane środki ochrony roślin, kas, podkarpacie

Rolnicy, zgłaszajcie nielegalne pestycydy. To w waszym interesie!

Walka z nielegalnymi, podrabianymi środkami ochrony roślin leży w interesie producentów, dystrybutorów, sprzedawców, ale także samych rolników. Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa zachęca do...

O kradzieży z włamaniem do magazynu ze środkami ochrony roślin znajdującego się na terenie jednej z firm w Gdańsku policja została poinformowana w sobotę.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że nieznany sprawca lub sprawcy włamali się do magazynu, skąd ukradli środki o nazwach, QUICKPHOS, PHOSTOXIN i DEGESCH.

Policja prosi wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób mogą wejść lub weszły w kontakt z tymi substancjami o nieotwieranie opakowań i natychmiastowe poinformowanie najbliższej jednostki.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji VII w Gdańsku przy ul. Ugory 9, tel. 58 32-16-622. Można dzwonić też na numery alarmowe 997 i 112.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj