Copy LinkXFacebookShare

Policja szuka ciągnika z przyczepą. Moment kradzieży zarejestrowała kamera

Stróże prawa poprosili o kontakt osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy kradzieży lub miejsca, gdzie jest  skradziony ciągnik z przyczepą.


Do kradzieży rolniczego zestawu – traktora marki Ursus C385 (rok produkcji 1978, nr rej. TOA 278V, koloru czerwono-zielonego) z dołączoną przyczepą (w kolorze zielonym) – doszło 31 października późnym wieczorem.

Maszyny zniknęły z terenu firmy produkcyjnej w Nawrze (pow. toruński, woj. kujawsko-pomorskie). Kamera monitoringu przedsiębiorstwa zarejestrowała moment kradzieży pojazdów. Postępowanie w sprawie prowadzi Komisariat Policji w Chełmży.

"Zarówno ciągnik, jak i przyczepa, posiadały uszkodzenia, rysy, wgniecenia i ślady korozji. Osoby, które zauważyły w swoim otoczeniu ciągnik rolniczy odpowiadający temu opisowi lub posiadają istotne informacje na temat pojazdu lub wskazujące na sprawcę tego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny z komisariatem w Chełmży (tel. 47 754 42 36 lub 47 754 42 00" – apelują policjanci.
 

Zobacz nas w Google News

mleko, skup mleka, skup mleka 2026, produkcja mleka, rynek mleka, mleczarstwo, GUS, Eurostat,
Hodowla

Skup mleka w 2026 r. Produkcja nadal rośnie

Duńska ferma, trzoda chlewna, DanBred, produkcja prosiąt, rozród loch, żywienie loch, warchlaki
Hodowla

Duńska ferma odsadza 42 prosięta od lochy rocznie. W jaki sposób?

Aktualności

540 mln euro pomocy nawozowej UE. Wojciechowski: „15 zł na ha”