Pokrzywdzony przez komornika rolnik będzie miał ciągnik

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
26-01-2015,9:45 Aktualizacja: 26-01-2015,10:53
A A A
Radosław Zaremba, rolnik z Kulan spod Mławy, któremu komornik zawłaszczył ciągnik może odetchnąć. Firma New Holland bezpłatnie użyczy gospodarzowi nowy traktor. 
 
- Kiedy usłyszeliśmy o sprawie od razu zrodził się pomysł, by pomóc panu Radosławowi. Naszym priorytetem są rolnicy. Dlatego staramy się ich wspierać na rozmaitych płaszczyznach. Gromadzimy dokumentację oraz załatwiamy niezbędne procedury, by pan Radosław jak najszybciej mógł rozpocząć prace w gospodarstwie z ciągnikiem New Holland TD5 - mówi Tomasz Wieja, Marketing Manager New Holland.
 
- To wspaniała wiadomość! New Holland to pierwsza firma, która w ten sposób zareagowała na moje kłopoty. Z radością skorzystam z jej propozycji, bo drogi prawne do odzyskania własności, to miesiące lub nawet lata starań. Już niedługo rozpoczną się prace w gospodarstwie, więc użyczenie ciągnika spada mi z nieba. Jestem bardzo wdzięczny, że ktoś chce mi pomóc, że są firmy, które kierują się nie tylko zyskami, ale i troską o ludzi - mówi Radosław Zaremba.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj