Pokłócili się o strajk rolników. Jeden skończył w szpitalu, drugi na policji

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
12-02-2024,14:55 Aktualizacja: 12-02-2024,14:59
A A A

Dwaj młodzi mężczyźni tak się pokłócili o poglądy na temat protestu rolników, że w efekcie jeden z nich skończył w szpitalu. Policjanci ustalili sprawcę pobicia.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży (woj. podlaskie) otrzymał zgłoszenie o pobiciu, do którego doszło na jednej z miejscowych dyskotek. Wysłani na miejsce funkcjonariusze zastali zakrwawionego 21-latka. Oświadczył on, że wyszedł przed lokal zapalić papierosa i z niewiadomych powodów został zaatakowany. Kontakt z nim był jednak utrudniony z uwagi na wypity przez niego alkohol.

Sprawcą pobicia okazał się 25-latek z gminy Troszyn. Jak powiedział policjantom 21-latek, wdał się z nim w sprzeczkę na temat strajku rolników. W trakcie awantury obrażał jego, jak również jego kolegę. Jak twierdzi, żadne argumenty nie były w stanie uspokoić młodego mężczyzny, co doprowadziło do eskalacji agresji. Ostatecznie 25-latek kilkakrotnie uderzył pięściami po głowie 21-latka. Awantura zakończyła się przyjazdem karetki pogotowia. 25-latkowi za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności” – czytamy w komunikacie łomżyńskiej KMP.

Poleć
Udostępnij
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu