Poczta Polska wznowi możliwość wysyłania przesyłek z pszczołami

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: PAP, (DK) | redakcja@agropolska.pl
27-05-2024,8:35 Aktualizacja: 27-05-2024,8:36
A A A

W poniedziałek (27 maja) od godz. 14.00 przesyłki z pszczołami będą ponownie przyjmowane w placówkach Poczty Polskiej - poinformował w niedzielę operator. Jak zapewnił, przesyłki z pszczołami zostaną specjalnie oznaczone, by szybciej trafiły do odbiorców.

Poczta przypomniała, że w związku z wysokimi temperaturami, operator chwilowo zawiesił przyjmowanie przesyłek z pszczołami.

"Z uwagi na fakt, że w nadchodzących tygodniach przypada kluczowy moment sezonu pszczelarskiego, kiedy klienci oczekują szybkiego, sprawnego oraz bezpiecznego transportu owadów, usługa zostanie wznowiona" - wyjaśnił w komunikacie.

Jak poinformował, przesyłki z pszczołami będą ponownie przyjmowane w placówkach Poczty Polskiej w poniedziałek od godz. 14.00.

Poczta Polska dodała, że aby usprawnić transport przesyłek z owadami, zostaną one specjalnie oznaczone, dzięki czemu priorytetowo trafią do odbiorców.

"Przed nowym sezonem pszczelarskim, w porozumieniu z pszczelarzami, Poczta Polska przygotuje nową odsłonę usługi wraz ze specjalnymi, dedykowanymi transportowi owadów opakowaniami" - przekazała.

Poleć
Udostępnij