Młody policjant zginął w wypadku. Uderzył w przyczepę rolniczą

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
10-09-2018,12:30 Aktualizacja: 10-09-2018,12:44
A A A

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Lipnik pod Myślenicami (woj. małopolskie). Po zderzeniu z przyczepą traktora zginął motocyklista.

Według wstępnych ustaleń stróżów prawa, rolniczy zestaw, w który uderzył jednoślad skręcał akurat na posesję. Obrażenia 20-letniego kierowcy motocykla były na tyle poważne, że mimo wysiłków medyków z pogotowia ratunkowego, zmarł.

gniew, powiat tczewski, pomorze, kętrzyn, powiat niżański, pijani traktorzyści

Nietrzeźwy kierowca ładowarki przejechał na polu kobietę

Pijany kierowca ładowarki przejechał podczas prac polowych kobietę, która helikopterem trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło w gminie Gniew (pow. tczewski, woj. pomorskie). "Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu...

Ogólnopolskie media podały, że przyczepa, w którą wjechał motocyklista była nieoświetlona, a do zdarzenia doszło wieczorem.

- Przyczyny wypadku bada prokuratura. Powołani zostaną biegli, którzy odpowiedzą m.in. z jaką prędkością jechał motocyklista i przeanalizują ślady hamowania - informuje st. sierż. Dawid Wietrzyk z Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach w rozmowie z fakt24.

Ofiara wypadku był Michał Skowronek, na co dzień posterunkowy z Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach. "W nasze szeregi wstąpił rok temu, pełnił służbę w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym. Był zaangażowanym, pełnym pasji policjantem, a zarazem wesołym i życzliwym człowiekiem. Cześć Jego pamięci!" - czytamy w serwisie myślenickiej policji.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
KONGRES EKMA 2021