KRUS ogranicza bezpośrednią obsługę rolników

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
03-11-2020,8:05 Aktualizacja: 03-11-2020,14:00
A A A

Z uwagi na sytuację epidemiczną, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, ograniczona została liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w Oddziale Regionalnym/Placówce Terenowej - przekazała Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Jak podkreśliła w komunikacie, na terenie każdej z takich jednostek może przebywać jednocześnie jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.


emerytury i renty rolnicze, krus, zus, gus, świadczenia

Miastowi zazdroszczą rolnikom KRUS. Ale emerytur już chyba nie

Przepaść - tak można podsumować utrzymującą się różnicę między wysokością świadczeń emerytalno-rentowych rolników i osób z pozarolniczego systemu ubezpieczeń społecznych. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w...

Przy czym ograniczenie nie dotyczy: dziecka do ukończenia 13. roku życia, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie, osoby o ograniczonej możliwości prowadzenia własnych spraw w urzędzie, osoby wymagającej pomocy tłumacza i innych sytuacji prawnie dopuszczalnych.

Kasa zachęca do korzystania w pierwszej kolejności z kontaktu przez portal eKRUS.gov.pl, profil zaufany e-PUAP lub za pomocą telefonu i poczty elektronicznej (kontakty do poszczególnych jednostek są tutaj).

"Dokumenty można także przekazywać przy użyciu wrzutni usytuowanych przed wejściami do budynków Kasy. W sprawach wymagających bezpośredniego kontaktu uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie terminu i godziny wizyty" - wskazuje KRUS.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj