Kierowca wpadł pod koło ciągnika. Zabrał go śmigłowiec LPR

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
05-07-2022,13:00 Aktualizacja: 05-07-2022,12:31
A A A

Poważnych obrażeń doznał 38-letni kierowca ciągnika rolniczego, który w trakcie prac wypadł z niego wprost pod koło, którym został najechany. Przyleciał po niego śmigłowiec medyczny.

Zarówno Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu (woj. mazowieckie), jak i tamtejsza Komenda Powiatowa PSP zostały zawiadomione o wypadku w miejscowości Ścięciel. 38-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego został przejechany przez ciągnik rolniczy.

wypadek, motocykl, traktor

O krok od tragedii. Motocykl wpadł pod kosiarkę rolniczą

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w Kierwinach (pow. lidzbarski, woj. warmińsko-mazurskie). Brały w nim udział ciągnik rolniczy oraz motocykl. Gdy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim został powiadomiony o tym...

– Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-letni mężczyzna podczas kierowania ciągnikiem nie zachował odpowiednich środków ostrożności, wypadł z niego prosto pod koła pojazdu – poinformował portal infoprzasnysz.com Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy przasnyskiej KPP.

Według ustaleń portalu, gdy na miejsce dotarły służby, poszkodowany leżał na łące obok traktora. Był przytomny, ale uskarżał się na silny ból klatki piersiowej oraz brzucha. Po wstępnym opatrzeniu przetransportowano go do śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który poleciał do szpitala w Olsztynie.

Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!