Jak koronawirus wpłynął na rolnictwo? Wypełnij ankietę

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
17-11-2020,9:20 Aktualizacja: 17-11-2020,9:26
A A A

Wspólne Centrum Badawcze Komisji Europejskiej rozpoczęło badanie mające na celu monitorowanie wpływu pandemii koronawirusa na podmioty gospodarcze działające w łańcuchu dostaw produktów rolno-spożywczych w UE.

Ankieta skierowana jest do przedsiębiorstw (w tym gospodarstw rolnych) ze wszystkich państw Wspólnoty prowadzących działalność w zakresie produkcji, dystrybucji, przetwarzania, sprzedaży hurtowej i detalicznej łańcucha dostaw produktów rolno-spożywczych.

koronawirus, covid-19, koronawirus w spółdzielni mleczarskiej w piaskach, lubelskie

Nowe ognisko koronawirusa w spółdzielni mleczarskiej

Pandemia negatywnie wpływa na funkcjonowanie wielu zakładów produkcyjnych, w tym tych zajmujących się produkcją żywności. Najnowsze ognisko Covid-19 wykryto w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach (województwo...

Celem badania jest ustalenie odporności i reakcji podmiotów całego łańcucha dostaw na pandemię COVID-19, a także na ograniczenia z nią związane.

Nadesłane odpowiedzi mogą dostarczyć istotnych informacji na potrzeby kształtowania polityki UE. Wypełnienie ankiety zajmie około 25 minut, a odpowiedzi można przesyłać do 30 listopada.

Dane dotyczące udziału według poszczególnych krajów i etapów łańcucha dostaw produktów rolno-spożywczych oraz anonimowe wyniki zostaną udostępnione po zakończeniu ankiety pod adresem.

Ankieta dla przedsiębiorstw działających w łańcuchu produktów rolno-spożywczych dostępna jest tutaj. Z kolei ankieta dla organizacji, które wspierają lub reprezentują interesy przedsiębiorstw działających w tym łańcuchu tutaj.
 

Poleć
Udostępnij
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu