Ciągnik kontra radiowóz. Wszyscy uczestnicy wypadku trafili do szpitala

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
15-05-2018,16:20 Aktualizacja: 15-05-2018,19:03
A A A

Cztery osoby trafiły do szpitala po zderzeniu radiowozu z ciągnikiem rolniczym, do którego doszło w miejscowości Albigowa (pow. łańcucki, woj. podkarpackie). Na szczęście ich życiu nic nie zagraża.

Dwóch policjantów, wraz z psem służbowym, jechało oznakowanym radiowozem marki Fiat Ducato na interwencję do Markowej. W związku z przekazaną informacja o zagrożeniu życia samochód poruszał się z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

pożar ciągnika, pożar maszyny do obróbki drewna, podlasie, lubeszczyzna, świętokrzyskie, straż pożarna

Maszyny w ogniu. Strażacy mają pełne ręce roboty

Wraz z nastaniem okresu wzmożonych prac polowych i leśnych jest coraz więcej interwencji związanych z pożarami maszyn. Pod Sokółką (woj. podlaskie) strażacy do płonącego traktora musieli dotrzeć pieszo. Ciągnik rolniczy palił się na polu...

W tym samym kierunku, ciągnikiem rolniczym marki Zetor, jechał 28-letni mieszkaniec Markowej wraz z 16-letnim pasażerem. Stróże prawa zaczęli wyprzedzać traktor, który w tym samym czasie zaczął skręcać w lewo.

W wyniku zderzenia przód radiowozu został kompletnie zgnieciony, a ciągnik rolniczy przewrócił się na bok. Do szpitala trafili wszyscy uczestnicy wypadku. Kierujący rolnicza maszyną i pasażer doznali lekkich obrażeń i po badaniach wrócili do domu.

W szpitalu natomiast pozostali policjanci, jednak odniesione obrażenia nie zagrażają ich życiu. Ranny został również pies, który został opatrzony przez weterynarza. Wszystkie osoby były trzeźwe.
 

Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!