Blisko tragedii na ambonie myśliwskiej

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
22-04-2021,10:00 Aktualizacja: 22-04-2021,10:07
A A A

Ambona myśliwska była miejscem zdarzenia, które mogło skończyć się tragicznie. Życie młodej kobiety ocalili zapewne powiadomieni przez jej znajomego policjanci.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach (woj. łódzkie) otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że zagrożone jest życie kobiety.

próby samobójcze w gospodarstwach, samobójstwo, Krzepice, powiat kłobucki, powiat świebodziński

Próby samobójcze w gospodarstwach. Policjanci ratowali życia

46-letni mężczyzna chciał powiesić się w stodole, a 39-latek w budynku gospodarczym. Obu życia uratowali przybyli na miejsce policjanci, którzy później oddali desperatów pod opiekę lekarzy.      Oficer dyżurny...

Podnoszący alarm mężczyzna przekazał, że na ambonie myśliwskiej w pobliżu miejscowości Mogilno Duże może dojść do tragedii, bo jego znajoma chce odebrać sobie życie.

Natychmiast skierowano tam dzielnicowego z posterunku w Hermanowie

"Funkcjonariusz zauważył, jak kobieta w pośpiechu wchodzi na ambonę myśliwską. Aspirant Mariusz Łagowski zatrzymał radiowóz, przeskoczył przez niewielki ciek wodny i w ostatniej chwili dobiegł do obiektu, na którym znajdowała się 31-latka. Mieszkanka Łodzi była roztrzęsiona i bardzo zdenerwowana. Przyznała, że przeżywa traumę, z którą nie może sobie sama poradzić" - relacjonuje pabianicka KPP.

Gdy po chwili na miejsce dojechali również funkcjonariusze z tej jednostki, udało się bezpiecznie sprowadzić kobietę na ziemię. Wezwany zespół ratownictwa medycznego przebadał ją, a następnie przewiózł do szpitala.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.
Advertisement
Advertisement
Advertisement