Lis kradł buty. Złodzieja namierzył jeden z mieszkańców

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: PAP, (zac) | redakcja@agropolska.pl
28-07-2020,8:30 Aktualizacja: 27-07-2020,18:11
A A A

Mieszkańcom dzielnicy Zehlendorf w Berlinie ukradziono ponad sto butów. Złodziejem okazał się lis, który znosił swoje łupy w jedno miejsce - poinformował w poniedziałek serwis internetowy Deutsche Welle, powołując się na lokalne media.

Złodzieja namierzył jeden z mieszkańców, Christian Meyer, któremu ukradziono but do biegania.

Meyer o utracie obuwia napisał na platformie społecznościowej Nebenan.de. Szybko okazało się, że nie tylko jemu w okolicy zniknął pozostawiony przed domem but.

baza wojskowa w Redzikowie, odstrzal zwierząt,  Krzysztof Pałkowski

Żołnierze kazali odstrzelić dziki, jelenie i lisy

Amerykańscy żołnierze budujący tarczę antyrakietową w Redzikowie twierdzą, że zwierzęta wchodzą na teren bazy i czynią szkody. Zaapelowali o ich usunięcie, a radni sejmiku województwa pomorskiego zgodzili się na to. Nie wszyscy samorządowcy...
Jak podał serwis internetowy dziennika "Tagesspiegel", jakiś czas później Meyer zauważył w pobliżu lisa "przyłapanego na gorącym uczynku z niebieskimi klapkami w pysku" i zrobił mu zdjęcie.

Kilka dni później Meyer poszedł za zwierzęciem i odnalazł jego łup składający się z ponad stu butów, z których większość była "trochę pogryziona". Na zdjęciach opublikowanych w internecie widać różne rodzaje obuwia - w tym kapcie, sandały i buty sportowe - w różnych kolorach.

Według DW trzech właścicieli obuwia udało się już zidentyfikować, Meyer wciąż nie odnalazł jednak swojego zaginionego buta.

Lokalne media nie podają, jak długo lis kradł buty sprzed domów w Berlinie.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
Advertisement