Aplikacja Cropalyser od Bejo

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Ewa Grabowska | redakcja@agropolska.pl
07-08-2015,11:45 Aktualizacja: 07-08-2015,11:48
A A A

Firma Bejo oferuje praktyczne narzędzie do identyfikacji głównych szkodników, chorób i zaburzeń w uprawie warzyw takich jak: buraka ćwikłowego, marchwi, kapusty i cebuli. Aplikacja Cropalyser dostarcza informacji na temat stanu zdrowotności i wzrostu plonów.

Funkcja wyszukiwania „Cropalyse” to poręczne narzędzie, które prowadzi użytkownika poprzez odpowiedzi na pytania o nieprawidłowości, analizy sytuacji wzrostu i rozpoznanie objawów. Cropalyser zawiera także porady na temat kontroli upraw i zapobiegania chorobom i szkodnikom.

Z Cropalyser, plantator ma na wyciągnięcie ręki informacje o stanie upraw, dostępne w trybie offline i online. Na każdym etapie wzrostu i rozwoju możliwe jest szybkie wyszukanie przyczyny na podstawie zdjęć i pytań, jak informuje Bejo.

Bejo opracowało Cropalyser jako usługę dla swoich klientów oraz wszystkich zainteresowanych producentów warzyw. Firma dzieli się wiedzą i doświadczeniem ze swoimi partnerami w całym łańcuchu produkcyjnym warzyw, również w dziedzinie analizy i rozpoznawania szkodników i chorób w uprawach warzyw.

Aplikacja dostępna do ściągnięcia na iPhone, Android, Windows Phone

Poleć
Udostępnij
Skomentuj