Części Kuboty z rabatem

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | plocki@rpt.pl
18-04-2016,10:15 Aktualizacja: 18-04-2016,10:04
A A A

Właściciele ciągników i maszyn komunalnych marki Kubota mogą skorzystać ze specjalnego rabatu lub bonu upominkowego do wykorzystania przy zakupie oryginalnych części zamiennych.

Promocja ta obowiązuje od 1 kwietnia 2016 r., a aby z niej skorzystać należy odwiedzić stronę internetową http://kubota-serwis.pl/ i wypełnić znajdujący się tam formularz.

– Z promocji może skorzystać każdy posiadacz traktora lub maszyny komunalnej marki Kubota. Jeśli maszyna wciąż objęta jest gwarancją producenta, to po wypełnieniu formularza użytkownik otrzymuje specjalny bon na prezent (lejek i rękawice). Bon ten można zrealizować po dokonaniu zakupu oryginalnych części Kubota za minimum 150 zł (brutto). Jeśli zaś gwarancja nie obejmuje już wskazanej maszyny, to użytkownik otrzymuje 10% rabatu na wszystkie oryginalne części zamienne Kubota – tłumaczy Artur Krzemiński, Szef działu Logistyki, Części Zamiennych i Planowania marki Kubota.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, każda maszyna, nawet najlepsza, z czasem się zużywa. Zamiast szukać niepewnych zamienników, warto sięgnąć po oryginalne części. Gwarantuje to idealne dopasowanie do maszyny na podstawie wytycznych i aspektów, które może znać tylko producent.

Regulamin promocji i warunki uczestnictwa znajdują się TUTAJ

Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!

 

Aktualne wydanie RPT
12/2023

Krone OptiGrass

Zgrabiarka karuzelowa z podbieraczem plonu

Beczkowóz Rekordia z oponami BKT

Pasówka po polsku

 PRENUMERATA (płatność elektroniczna) RPT