Wyświetlacz Trimble na Androidzie

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: t.bujak
02-12-2014,18:20 Aktualizacja: 02-12-2014,20:50
A A A

Trimble wprowadza wyświetlacz TMX-2050. Jego nowoczesna architektura  daje możliwość rozbudowy platformy dla precyzyjnego rolnictwa o cechy związane z ideą Connected Farm.

Wyświetlacz kolejnej generacji oparty jest na systemie operacyjnym Android  z intuicyjnym panelem sterowania. Jego elastyczne oprogramowanie pozwala użytkownikowi bezproblemowo dodawać aplikacje w celu rozbudowy możliwości urządzenia. Wyświetlacz TMX-2050 stanowi dodatek do istniejącej linii wyświetlaczy Trimble, które obejmują system naprowadzania  EZ-Guide, wyświetlacz CFX-750 i wyświetlacz i FmX. Jak zapewnia producent TMX-2050 Trimble pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie, począwszy od wytycznych do wykonywania podstawowych prac, aż do zaawansowanych aplikacji rolnictwa precyzyjnego.

Wyświetlacz jest zbudowany w celu wsparcia sprzętu, oprogramowania i usług Connected Farm . Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika oraz systemowi operacyjnemu dostosowanego do łączności, wyświetlacz TMX-2050 zapewnia wysoką wydajność współpracy,  która ułatwia wymianę danych w całym gospodarstwie. Nowe informacje na „desce  rozdzielczej” Trimble Connected Farm są dostępne na ekranie głównym wyświetlacza TMX-2050.Mogą one zawierać m.in. prognozę pogody,  dane o gospodarstwie, flocie maszyn i mapy pól.

Poleć
Udostępnij
ass="left">Skomentuj
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!