Zamiast ciągnika zgarnij elektryka. Loteria rozstrzygnięta

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (ala) | redakcja@agropolska.pl
17-10-2020,8:20 Aktualizacja: 16-10-2020,22:43
A A A
15 października odbyło się rozstrzygnięcie loterii ProCam i Bio-Gen „Zamiast ciągnika zgarnij elektryka”. Loteria trwała od 20.11.2019 do 30.09.2020 roku. Aby wziąć w niej udział należało zakupić u przedstawiciela handlowego, w oddziale lub sklepie ProCam Polska wskazane produkty lub pakiety produktowe firmy Bio-Gen.
 
Nagrodą główną w loterii, której laureatem zostało Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Baszewicach reprezentowane przez Piotra Radziuna był samochód elektryczny marki Tesla będący przykładem dbałości o środowisko naturalne. 
 
ProCam, Dzień Pola firmy ProCam w Stanowie, odmiany zbóż i rzepaku, preparaty biologiczne, technologia uprawy roślin,

Dzień Pola firmy ProCam w Stanowie. Było na co popatrzeć

Zorganizowany 19 czerwca w Stanowie Dzień Pola ProCam (woj. pomorskie) zamknął tegoroczny cykl spotkań polowych tej firmy. I tak jak w poprzednich lokalizacjach, tak i w tej można było zobaczyć bogatą ofertę odmian zbóż i rzepaku, a także...
Preparaty serii Bio-Gen są przykładem możliwości stosowania rozwiązań biologicznych wspierających dobrą kondycję roślin uprawnych, stąd też wziął się pomysł na proekologiczne nagrody loteryjne.
 
Produkty, które brały udział w promocji są w 100% biologiczne. Ich celem jest m.in. wsparcie upraw przed niepożądanym działaniem szkodników. 
 
Pierwszy raz organizowaliśmy tak dużą i tak naturalną dla naszego środowiska loterię. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zainteresowania wśród rolników i ogrodników. Świadomość dbania o środowisko oraz sięgania coraz to częściej po naturalne preparaty utwierdza nas w przekonaniu, że dobry rolnik to świadomy rolnik - czytamy w komunikacie prasowym firmy ProCam. 
 
Nagrodą Główną w Loterii był samochód osobowy o napędzie elektrycznym marki TESLA Model 3, kolor: biały, o wartości 280 000 zł brutto. Nagrody pocieszenia stanowiły dwie hulajnogi elektryczne marki Xiaomi. 
 
Dlaczego właśnie TESLA? Cała loteria obejmowała innowacyjne preparaty biologiczne, tak więc nagrody nie mogły być inne niż wyznaczające ekologiczne trendy. Każdy sposób na wsparcie naturalnego środowiska jest dobry, więc dlaczego nie podążać w tym kierunku? - tłumaczy ProCam.
 
 
 
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY

15.10 - 31.12.2020 300 tys. zł na odtworzenie potencjału produkcji rolnej <-- zobacz więcej

26.10 – 24.12.2020 wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój

30.11 – 13.01.2021 można złożyć wniosek na rozwój usług rolniczych <-- zobacz więcej

30.11 – 28.01.2021 wsparcie na realizację inwestycji zabezpieczających gospodarstwa przed skutkami suszy <-- zobacz więcej

31.12.2020 pomoc w związku z COVID-19 dla poszkodowanych przez suszę