Więcej preparatu w tej samej cenie od Polmassu

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
05-01-2020,10:00 Aktualizacja: 04-01-2020,8:55
A A A

Polmass informuje, że w związku minionym okresem świątecznym firma przygotowała dla swoich klientów bogatszy o 7 kilogramów worek Vitalacu z siemieniem lnianym bez GMO.

Preparat mlekozastępczy Vitalac z siemieniem lnianym od 1 stycznia 2020 roku jest dostępny wyłącznie w opakowaniach o masie 25 kilogramów.

Polmass informuje, że cena za 1 kg preparatu mlekozastępczego pozostaje niezmienna. Jednocześnie zachowana zostaje jakość produktu, co jak podkreśla firma, potwierdza certyfikat GMP+.

System Jakości Certyfikowany Produkt, soki, KUPS

Jakość produktu ma znaczenie

System Jakości Certyfikowany Produkt to odpowiedź branży owocowo-warzywnej na potrzeby konsumentów, którzy, jak potwierdzają wyniki badań poszukują produktów o prozdrowotnych właściwościach. - Konsumenci, choć są coraz bardziej...

Vitalac z siemieniem lnianym zawiera kompleks zabezpieczeń przeciwbiegunkowych tj. siemię lniane, aktywne drożdże (mannano-oligosacharydy) i kompleks kwasów organicznych.

Jak podkreśla producent Vitalac wspomaga wspomaga rozwój przedżołądków u cieląt.

Preparat mlekozastępczy Vitalac z siemieniem lnianym jest przeznaczony do tradycyjnego skarmiania w karmidłach i wiadrach ze smoczkiem dla cieląt od 2 tygodnia życia.

Poleć
Udostępnij
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu