Umowa pomiędzy WRiE SGGW a gospodarstwem rolnym Marcina Gryna

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (art) | redakcja@agropolska.pl
12-05-2022,6:05 Aktualizacja: 12-05-2022,6:19
A A A

Wydział Rolnictwa i Ekologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie podpisał umowę o współpracy z gospodarstwem Marcina Gryna. Sygnatariuszami umowy ze strony uczelni byli Pełnomocnik Rektora ds. Współpracy z Gospodarką oraz dr hab. Irena Suwara, prof. SGGW, Dziekan WRiE, a gospodarstwa jego właściciel Marcin Gryn.

Gospodarstwo Marcina Gryna zlokalizowane jest koło Zamościa w miejscowości Sitaniec Kolonia. W ramach porozumienia Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie będzie upowszechniała informacje o gospodarstwie poprzez działalność dydaktyczną i prowadziła działania doszkalające pracowników gospodarstwa.

ludzie, aula, sggw, maseczki

Umowa pomiędzy WRiE SGGW a Corteva Agriscience Poland

Wydział Rolnictwa i Ekologii SGGW w Warszawie będzie współpracował z firmą Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o. Umowę ze strony uczelni podpisali Andrzej Szmalc, Pełnomocnik Rektora ds. Współpracy z Gospodarką oraz dr hab. Irena...

Gospodarstwo będzie zlecało usługi naukowo-badawcze, przyjmowało pracowników SGGW na płatne staże, a studentów na praktyki i staże zawodowe oraz współuczestniczyło w badaniach związanych z przygotowywaniem prac dyplomowych oraz wspierało uczelnię w działalności dydaktycznej i naukowo-badawczej.

Obie strony zdecydowały się na wspólne organizowanie kursów, seminariów, konferencji i  badań naukowych oraz doskonalenie metod kształcenia na SGGW.

To już czwarta umowa o współpracy z otoczeniem gospodarczym podpisana w tym roku przez Wydział Rolnictwa i Ekologii SGGW. Poprzednie zostały zawarte z: Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o.  Yara Poland Sp. z o.o. oraz Intermag Sp. z o.o. W zeszłym roku podpisano umowy z: Mzuri-Agro Sp. z o.o. Sp. k., Osadkowski S.A., Agencją Promocji i Rozwoju Agrobiznesu „APRA” sp. z o.o., Agroconsult Jerzy Maciejewski oraz NaturalCrop Poland Sp. z o.o.

  • Krok po kroku w zakresie doboru odmian, nawożenia i ochrony. Zamów prenumeratę miesięcznika "Nowoczesna Uprawa" już teraz
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement Advertisement
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu

WAŻNE TERMINY

17.10.2022 - rusza wypłata zaliczek na poczet płatności bezpośrednich

3.01.2022– 30.12.2022 - inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej

1–31.12.2022 - dopłaty do składek ubezpieczenia zwierząt