Syngenta wchodzi w żużel

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
12-12-2019,13:10 Aktualizacja: 12-12-2019,13:41
A A A

Syngenta będzie głównym sponsorem Mirosława Jabłońskiego w sezonie żużlowym 2020. Wychowanek Startu Gniezno w przyszłym roku będzie reprezentował barwy I-ligowego Orła Łódź.  

"Dziś kolejna ważna informacja… Wisienka na torcie Jak zauważyliście zmieniamy kolory na pomarańczowo-czarne, a to za sprawą NOWEGO SPONSORA GŁÓWNEGO - Syngenta Polska" - napisał zawodnik na swoim profilu facebookowym.

Syngenta, rolnictwo zrównoważone, zmiany klimatyczne, ziemia uprawna

Syngenta przeciwdziała zmianom klimatu

Syngenta przez najbliższe 5 lat przeznaczy 2 miliardy USD na innowacje służące rozwojowi rolnictwa zrównoważonego, aby pomóc rolnikom w walce ze wzrastającymi zagrożeniami wynikającymi ze zmian klimatycznych. Erik Fyrwald, Prezes...

Jak się okazuje żużlowca w przyszłym sezonie wspierać będzie właśnie producent środków ochrony roślin i nasion. Dlaczego firma zdecydowała się wejść w speedway?

- Wybraliśmy Mirosława Jabłońskiego, bo wierzymy, że za sprawą zarówno jego talentu, ambicji, umiejętności jak i doświadczenia, ma przed sobą jeszcze wiele udanych startów i z pewnością wniesie pozytywną energię do drużyny Orła Łódź - wyjaśnił Marek Łuczak, prezes Syngenta Polska.

- Jednocześnie cieszymy się, że jeden z najbardziej rozpoznawalnych żużlowców w Polsce będzie twarzą naszych dwóch produktów - Turbo Pak oraz Maxim Power. Zarówno Syngenta Polska, jak i polscy rolnicy, będą teraz mocno trzymać kciuki i bacznie śledzić występy Mirosława Jabłońskiego w nadchodzącym sezonie - dodał.

- Przejście do nowego klubu nigdy nie jest łatwe. To nie tylko nowa drużyna, ale także wysokie oczekiwania kibiców i chyba jeszcze większe oczekiwania wobec samego siebie. Cieszę się, że w tym momencie - tak ważnym dla każdego zawodnika - mam za sobą wsparcie tak silnego partnera, jakim jest Syngenta Polska. Pozwoli to na przygotowanie się do sezonu jak nigdy dotąd - powiedział z kolei żużlowiec.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement Advertisement