Rusza piąta edycja Agro Akademii Banku BNP Paribas

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
20-11-2020,8:45 Aktualizacja: 20-11-2020,8:52
A A A

Bank BNP Paribas kontynuuje - po sukcesie dotychczasowych 4. edycji - cykl Agro Akademii. To merytoryczne spotkania dla osób związanych z agrobiznesem, podczas których eksperci dzielą się wiedzą na tematy dotyczące rolnictwa.

W tym roku konferencje będą miały formułę online. Pierwsze z serii czterech bezpłatnych webinariów odbędzie się już 26 listopada.


BGŻ BNP Paribas, Przemek Gdański, BNP Paribas, zmiana nazwy banku

Bank BNP Paribas już bez BGŻ

Od 1 kwietnia nie ma już banku BGŻ BNP Paribas. Jest za to BNP Paribas, czyli wspólna, globalna marka. Przemek Gdański, prezes zarządu BNP Paribas Bank Polska SA w specjalnym liście skierowanym do klientów wyjaśnia, że nastąpiło...

- W ramach piątej edycji Agro Akademii skupiliśmy się na tematach poświęconych analizie i bliższemu spojrzeniu na światowe trendy, które obserwujemy także w Polsce. Każdą konferencję adresujemy m.in. do gospodarstw rolnych, firm z otoczenia agrobiznesu, zarówno naszych klientów, jak i osób, które są zainteresowane tematami związanymi właśnie z sektorem rolnym - mówi Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro Banku BNP Paribas.

- Chcemy bowiem podzielić się globalną wiedzą i doświadczeniem, które - mamy nadzieję - pomogą naszym polskim partnerom podejmować trafne i świadome decyzje ukierunkowane na rozwój i innowacyjność w ich biznesach. Jako "Bank zmieniającego się świata" liczymy, że do pozytywnych zmian zachęcimy także naszych klientów. Modyfikacja dotychczasowego podejścia może zdecydować o być albo nie być firmy i jej dalszym rozwoju - dodaje.

Akademia wpisuje się w politykę Banku BNP Paribas, zakładającą dbałość o finanse klientów oraz zapewnienie im merytorycznego wsparcia w biznesie. Hasło tegorocznej edycji Agro Akademii to "Zrównoważony biznes".

rolnictwo zrównoważone, BGŻ BNP Paribas, zrównoważone rolnictwo, Bank BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas stawia na zrównoważone rolnictwo

Bank BGŻ BNP Paribas wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Rolnictwa Zrównoważonego "ASAP" wesprze rolników w implementacji optymalnych standardów zrównoważonego rolnictwa. Sektor ten jest kluczową gałęzią...

Spotkania online będą poświęcone wyzwaniom, przed którymi staje polskie rolnictwo w obliczu zmian klimatycznych skutkujących pogarszającą się jakością gleby oraz deficytem wody na terenach rolniczych, a także w obliczu epidemii wpływającej na utrudnienia w logistyce i dystrybucji produktów rolnych oraz zmian w nawykach konsumenckich przejawiających się, m.in. w coraz bardziej świadomych zakupach.

Terminy i tematy spotkań:

  • 26 listopada - Owoce, hit eksportowy?
  • 2 grudnia - Wyzwania branży mięsnej
  • 9 grudnia - Woda i gleba w kontekście zmian klimatycznych
  • 16 grudnia - Przyszłość wspólnej polityki rolnej (WPR) - innowacje i wyzwania

Konferencje adresowane są do rolniczek i rolników - przedsiębiorców, a także przedstawicieli firm i środowisk związanych z agrobiznesem zainteresowanych poszerzaniem wiedzy i jej wykorzystaniem w codziennej działalności.

Chętni mogą wziąć udział we wszystkich spotkaniach lub wybrać najbardziej dopasowane do profilu ich biznesu. Formuła webinarów, poza możliwością wysłuchania wystąpień i dyskusji online, pozwoli uczestnikom na zadawanie pytań prelegentom.

Spotkania poprowadzi Maria Sikorska, dziennikarka telewizyjna i autorka programów rolniczych.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.agroakademia.com.pl, na której znajdują się szczegóły dotyczące wydarzenia, w tym program oraz sylwetki prelegentów. Na stronie będzie też prowadzona transmisja online.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
Advertisement
WAŻNE TERMINY

15.03 - 17.05.2021 wnioski obszarowe w kampanii 2021 r. - zobacz więcej

29.03 - 16.05.2021 nabór wniosków - tworzenie lub rozwój krótkich łańcuchów dostaw lub rynków lokalnych -- zobacz więcej

31.03.2021- 29.05.2021 nabór wniosków - premie dla młodych rolników i restrukturyzacja małych gospodarstw - zobacz więcej

17.05 - 27.06.2021 dofinansowanie z PROW 2014-2020 do prywatnych lasów