Rolimpex wyróżniony Certyfikatem Firma Godna Zaufania

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
15-06-2017,10:40 Aktualizacja: 15-06-2017,10:42
A A A

Certyfikat jest przyznawany między innymi za nieposzlakowaną opinię wśród klientów i kontrahentów, etykę prowadzenia działalności biznesowej oraz rzetelność w podejściu do zobowiązań.

Proces certyfikacji polegał na niewykryciu negatywnych opinii na temat danej firmy w internecie w oparciu o innowacyjną, autorską metodologię badań, wprowadzoną w 2013 r. przez firmę CBOK Sp. z o.o. Sp. k.

zboża, dieta, zdrowie, starożytne uprawy zbóż, odmiany zbóż

Zbożowy zawrót głowy, czyli starożytne odmiany przeżywają renesans

Amarantus, komosa ryżowa, kamut to tylko nieliczne przykłady na to, że lubimy wracać do przeszłości. Dziś starożytne odmiany zbóż przeżywają swój renesans i ponownie pojawiają się na naszych talerzach. Co odróżnia je od...
"Cieszymy się, że nasi klienci publikują pozytywne opinie na temat naszych produktów. To wyraz zaufania, który motywuje nas do dalszej pracy i świadczenia usług na najwyższym poziomie" - informuje Rolimpex w komunikacie.

Certyfikat Firma Godna Zaufania jest wyróżnieniem mającym na celu przede wszystkim pozytywną prezentację przedsiębiorstwa w sieci, a co się z tym wiąże kreowanie jego dobrego wizerunku.

Podmioty mogące pochwalić się posiadaniem certyfikatu są postrzegane przez klientów i kontrahentów jako rzetelne i świadczące usługi na najwyższym poziomie. A to dla Rolimpexu (Grupa Top Farms) kluczowe, ponieważ firma jest jednym z największych i dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw sektora nasiennego. Posiada pięć zakładów produkcyjno-handlowych.

rzepak, łuszczyny

Nowe odmiany rzepaku ozimego i jarego

Krajowy rejestr wzbogaci się o 14 nowych odmian rzepaku ozimego. Wszystkie to odmiany mieszańcowe (heterozyjne), a jedna z nich jest odporna na kiłę kapusty. Oprócz tego zostaną zarejestrowane 4 nowe odmiany rzepaku jarego, w tym 3...
Rolimpex jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości materiału siewnego, nawozów oraz innych środków do produkcji rolnej. Zajmuje się produkcją w sektorze zbóż, traw, a także rzepaku i innych nasion dla potrzeb zakładów przetwórstwa rolno-spożywczego (wytwórni pasz, zakładów tłuszczowych, słodowni, młynów, itp.).

Spółka oferuje kompleksową obsługę rolnictwa, jak również systematycznie wzbogaca swoją ofertę produktów ogrodniczych. Zaopatruje kontrahentów w środki do produkcji rolnej, dystrybuuje nawozy azotowe i wieloskładnikowe oraz specjalistyczne nawozy ogrodniczo-rolnicze znanych i cenionych firm.

Sprzedaż środków ochrony roślin stanowi uzupełnienie kompleksowej obsługi rolników oraz pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości plonów roślin. Firma posiada bezpośredni i stały kontakt z producentami rolnymi i ogrodniczymi, zakładami przetwórstwa rolno-spożywczego, punktami sprzedaży detalicznej i hurtowej, odbiorcami instytucjonalnymi oraz współpracuje z innymi silnymi kapitałowo i stabilnymi firmami.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj