Mleczna lekcja. Konkurs wystartował

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
16-03-2017,15:00 Aktualizacja: 16-03-2017,10:08
A A A

Mamy kota na punkcie mleka to kampania realizowana dzięki Polskiej Izbie Mleka oraz Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Każda szkoła, która dołączyła do programu może od 13 marca do 13 kwietnia nadsyłać prace do skierowanego dla nauczycieli konkursu: Mleczna lekcja.

Celem konkursu jest przygotowanie autorskiego scenariusza lekcji na temat nabiału i mleka w kontekście ich wartości odżywczych. Formą prezentacji powinien być konspekt wraz z relacją ze zrealizowanej lekcji w postaci krótkiego filmu.

mleko, GMO, pasze nonGMO, krowy mleczne

Mleko bez GMO jest zdrowe. Ale z GMO również

Mleko bez GMO jest w Europie coraz bardziej popularne. Polska nie była pierwsza w tym temacie. Wszystkie krowy w Szwecji są żywione bez soi GMO. Spółdzielnia mleczarska Arla od wielu lat dopłaca hodowcom pieniądze za to, że w ten...

Konspekt i film należy wysłać za pośrednictwem szkoły na adres: mleko@landbrand.pl, w tytule wiadomości wpisując: Mleczna lekcja. Przy przyznawaniu nagród oceniana będzie przede wszystkim oryginalność pomysłu, zrozumiałość treści i estetyka. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można znaleźć na stronie kochammleko.pl.

Każdy kto jest zainteresowany wzięciem udziału w konkursie: Mleczna lekcja powinien się zapoznać z jego regulaminem. Można go znaleźć TUTAJ.

Cały czas trwa także rekrutacja szkół podstawowych do bezpłatnego programu: Mamy kota na punkcie mleka. Przystąpienie do programu jest proste. Wystarczy wypełnić deklarację i przesłać ją na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7 lok. 23, 15-213 Białystok bądź skanem na adres: promocja@izbamleka.pl.

Kampania: Mamy kota na punkcie mleka jest realizowana dzięki Polskiej Izbie Mleka oraz Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Sfinansowana jest z Funduszu Promocji Mleka.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY

3.01.2022– 30.12.2022 - inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej

1–31.12.2022 - dopłaty do składek ubezpieczenia zwierząt