Hubertus 2023- niezwykłe wydarzenie łączące tradycję i pasję

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Informacja prasowa
16-10-2023,11:30 Aktualizacja: 16-10-2023,11:34
A A A

Hubertus 2023 w Grubnie, który odbędzie się 21.10 to widowiskowe święto myśliwych, leśników i jeźdźców. Organizatorami wydarzenia są Agro-Sieć Sp. z o.o. oraz Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. z Chełmna. To jedna z nielicznych imprez w Polsce, gdzie oprócz tradycyjnej pogoni za lisem można podziwiać spektakularne pokazy kawaleryjskie i wspaniałe inscenizacje historyczne wiernie odtworzone przez grupy rekonstrukcyjne i zaproszone kluby jeździeckie. Nie zabraknie również specjalnych efektów pirotechnicznych.

Hubertus od lat cieszy się zainteresowaniem rolników z różnych rejonów Polski. Tradycyjny Bieg Myśliwski odbędzie się na polach Gospodarstwa Państwa Madej w Grubnie. Oprócz niego zaproszeni Goście będą mieli także okazję zwiedzić poletka demonstracyjne Agro-Sieci, a także być świadkami pokazów kawaleryjskich i obejrzeć inscenizację historyczną pt. Bić Bolszewicka. Istotnym elementem programu będą również pokazy ciągników John Deere, przygotowane przez Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.
Na koniec Uczestnicy udadzą się na tradycyjną biesiadę myśliwską, aby wspólnie celebrować święto pełne tradycji z obcowania z naturą.
 
„Hubertus to zamknięta impreza przygotowana specjalnie dla zaproszonych Klientów, Dostawców, Kontrahentów oraz Sympatyków Agro-Sieci. Jest to także sposób na celebrowanie tradycji i pielęgnowanie zwyczajów kultury polskiej” – mówi Katarzyna Madej Wiceprezes Zarządu Agro-Sieci Sp. z o.o.
 
W tym roku Partnerami Strategicznymi wydarzenia są: Syngenta Valibiotics AG, BASF, a Partnerami Wspierającymi są: Ekoplon, SDP, Timac Agro Polska, Polcalc Nawozy Wapniowe oraz SWIMER.
 
Zachęcamy również do obejrzenia zeszłorocznej relacji z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=E4vRsbucFtk
 
Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!

 

WAŻNE TERMINY

Od 2.01.2023- 29.12.2023 - rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych lub ASF, mogą starać się o środki finansowe na inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej