Dzień Otwarty na SGGW. 20 lutego musisz tu być

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: dr inż. Arkadiusz Artyszak | redakcja@agropolska.pl
09-02-2016,7:50 Aktualizacja: 10-02-2016,8:08
A A A

Kandydaci na studia będą mieli możliwość porozmawiania ze studentami poszczególnych kierunków, a także z nauczycielami akademickimi. To najlepszy sposób, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się jak się studiuje na najlepszej uczelni przyrodniczej w kraju.

20 lutego warto się wybrać na Dzień Otwarty Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Młodzież otrzyma pełną informację o kierunkach studiów, wydziałach i zasadach rekrutacji. Tym kandydatom, którzy nie będą mogli osobiście przyjechać do Warszawy, uczelnia jak co roku przygotowała wirtualną wycieczkę po całym kampusie.

Setki absolwentów Wydziału Rolnictwa i Biologii SGGW na zjeździe

Wyjątkową oprawę miał jubileuszowy zjazd absolwentów najstarszego wydziału Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 26 września w Auli Kryształowej spotkało się kilkaset osób, które z radością wspominały lata...
Wystarczy kliknąć w odpowiedni baner na głównej stronie www.sggw.pl i można rozpocząć wirtualny spacer po uczelnianym kampusie.

Uczelnia prowadzi także profile na portalach społecznościowych:

Facebook - www.facebook.com/SGGW.Warszawa
oraz YouTube www.youtube.com/user/SGGWWULStv

Dzień Otwarty dla kandydatów na studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie rozpocznie się 20 lutego (sobota) o godzinie 11.00 w Auli Kryształowej przy ul. Nowoursynowskiej 166 w Warszawie.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie jest najstarszą uczelnią rolniczą w kraju. W 2016 roku świętuje bowiem 200-lecie istnienia. Najstarszym wydziałem jest Wydział Rolnictwa i Biologii.

Patronem medialnym obchodów jubileuszu 200-lecia na tym wydziale jest Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu APRA oraz pierwszy multiportal rolny agropolska.pl

Poleć
Udostępnij
WAŻNE TERMINY

do 12.06.2024 - termin rejestracji udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line: "Ekonomiczne uwarunkowania nawożenia w rolnictwie"

17.06.2024 - termin egzaminu dla osób ubiegających się o wpis do rejestru inspektorów rolnictwa ekologicznego

do 30.06.2024 - termin udzielania przez ARiMR kredytów płynnościowych dla producentów rolnych oraz kredytów skupowych

do 1.07.2024 - termin składania wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Termin wprowadzania zmian we wnioskach został wydłużony do 16 lipca.

do 30.09.2024 - składanie wniosków o dotację dla Kół Gospodyń Wiejskich