Corteva Agriscience uruchamia platformę e-commerce w Polsce

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
17-02-2021,8:45 Aktualizacja: 17-02-2021,8:44
A A A

Corteva Agriscience uruchomiła nowy sklep online, w którym producenci rolni w Polsce szybko, łatwo i bezpiecznie mogą kupić odmiany kukurydzy Pioneer®.

Polska jest pierwszym krajem w Europie, w którym Corteva Agriscience zaproponowała zakupy swoich produktów bezpośrednio od producenta, jako uzupełnienie usług doradztwa i wsparcia sprzedaży, oferowanych rolnikom przez przedstawicieli handlowych firmy.

Nowy sklep online dostępny jest TUTAJ. W ten sposób rolnicy uzyskali dostęp do nowoczesnego systemu zakupów online, w którym mogą bez wychodzenia z domu wybrać nasiona kukurydzy dostosowane do potrzeb swojego gospodarstwa rolnego.

EuroTier, hodowla zwierząt, Covid-19, drób, trzoda chlewna, bydło, bydło mleczne, bydło mięsne, zwierzęta hodowlane

Targi EuroTier 2021 odbyły się wirtualnie

Targi EuroTier 2021 z powodu pandemii Covid-19 odbyły się wirtualnie. Od 9 do 12 lutego hodowcy mogli wziąć w nich udział za pośrednictwem platformy internetowej. Targi EuroTier 2021 oficjalnie trwały od 9 do 12 lutego. Jak informuje organizator...

Oferta sklepu obejmuje obecnie kilkanaście odmian kukurydzy Pioneer®.

- Postęp technologiczny zrewolucjonizował krajobraz rolnictwa, a my w Corteva Agriscience wierzymy, że mądre decyzje rozpoczynają się od właściwych informacji - powiedział Jean-Philippe Riffat, Commercial Unit Leader na Europę Środkową w Corteva Agriscience.

Składając zamówienia w nowym systemie online producenci rolni mogą korzystać z szeregu praktycznych funkcjonalności.

Nasiona można wyszukiwać wg wielu kryteriów np. przeznaczenia (na ziarno, kiszonkę, etanol, biogaz), liczby FAO, czy specjalnych cech, takich jak np. wzmocniona odporność na okresowe niedobory wody AQUAmax®.

Każda odmiana ma szczegółowy opis zawierający charakterystykę, profil agronomiczny, rekomendowane normy wysiewu, zalecenia uprawowe i wymagania glebowe.

Informacje te pomagają rolnikom i przedstawicielom handlowym wybrać odpowiednie dla gospodarstwa odmiany. Dostawy są realizowane gratis.

wirus ASF w Chinach, nielegalne szczepionki, mutacja wirusa, trzoda chlewna, odbudowa pogłowia świń,

Nowy szczep ASF odkryty w Chinach

Chińscy weterynarze alarmują o pojawieniu się nowego szczepu afrykańskiego pomoru świń (ASF). Został on wyizolowany z próbki wieprzowiny pobranej na rynku w środkowej prowincji Hubei.   Szczep ASF o nazwie HuB20, został wyizolowany w...

Na etapie koszyka w sklepie internetowym plantatorzy kukurydzy mają też możliwość wyboru, jaką zaprawą nasienną zaprawione mają być nasiona kukurydzy.

Wariant LumiGEN™ Standard dostępny jest dla każdej z odmian. Pakiet LumiGEN™ Full, rozszerzony o opcję odstraszania ptaków i zwalczania szkodników, można dokupić dla wybranych odmian. Te technologie zaprawiana nasion, jak podkreśla firma, zapewniają uprawom kukurydzy zdrowy start i maksymalizują potencjał plonu.

- Naszym celem było umożliwienie polskim rolnikom zrobienia zakupów wysokiej jakości materiału siewnego w Internecie. Obecnie udostępniamy w sieci najpopularniejsze odmiany kukurydzy Pioneer®, ale oferta będzie sukcesywnie rozszerzana. Nasz nowy sklep online, który jest wsparciem dla naszego zespołu przedstawicieli handlowych udowadnia, że zakupy rolnicze w sieci są szybkie, wygodne, łatwe i co najważniejsze bezpieczne - mówi Paweł Trawiński, kierownik sprzedaży nasion Pioneer® w Corteva Agriscience.
 

Poleć
Udostępnij
WAŻNE TERMINY
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu