Blattin zaprasza na otwarcie nowej obory

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
14-04-2016,8:00 Aktualizacja: 14-04-2016,7:09
A A A

Blattin zaprasza wszystkich hodowców bydła i producentów mleka do uczestnictwa w uroczystym otwarciu nowej obory należącej do Edyty i Karola Nowak z miejscowości Zalesie Wielkie. Odbędzie się ono 16 kwietnia o godzinie 10:30.

Producenci mleka, którzy przybędą na to spotkanie oprócz zwiedzania nowego obiektu będą mogli także uczestniczyć w pokazie maszyn rolniczych. Pokaz przygotowania paszy treściwej w mobilnej mieszalni pasz przeprowadzi firma Turbańscy Sp. z o.o.

Pokaz przygotowania TMR-u w poziomym wozie paszowym Blattin King wraz z jego analizą z wykorzystaniem sit paszowych przeprowadzi firma Blattin. Z kolei Dariusz Szopa omówi pracę wozu paszowego oraz czynniki, które hodowcy chcący kupić to urządzenie powinni wziąć pod uwagę.

Nie zabraknie także ciekawych wykładów prowadzonych przez specjalistów z firmy Blattin. Dawid Goral omówi efektywność wykorzystania paszy w odniesieniu do kosztów produkcji mleka. Z kolei Michał Szydłowski przedstawi materac słomiano- wapienny jako dobre rozwiązanie na legowiska dla krów mlecznych.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia na otwarcie nowej obory do 14 kwietnia pod numerami telefonu: +48 668 116 517 ( w godzinach od 7 do 15) oraz +48 696 267 194 (po godzinie 15).

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY