BGŻ BNP Paribas otrzymał tytuł Top Employers Institute 2016

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
17-02-2016,11:50 Aktualizacja: 17-02-2016,11:49
A A A

Bank BGŻ BNP Paribas znalazł się w gronie organizacji, którym przyznano tytuł Top Employer Polska 2016 za zgodną z najlepszymi praktykami na rynku politykę personalną.

- Nasz bank znalazł się w gronie docenionych pracodawców, którzy dążą do ciągłego doskonalenia praktyk w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. To dla nas duże wyróżnienie i jednocześnie wyzwanie na przyszłość - mówi Magdalena Legęć, wiceprezes zarządu banku, odpowiedzialna za obszar zarządzania zasobami ludzkimi.

kredyt,pieniądze,BGŻ BNP Paribas,rolnictwo

Specjalna oferta BGŻ BNP Paribas dla przedsiębiorców rolnych

Bank BGŻ BNP Paribas przygotował wyjątkową ofertę cenową dla osób prowadzących działalność wytwórczą w rolnictwie. Nowi i obecni klienci banku ubiegający się o kredyt obrotowy zabezpieczony hipoteką Agro Ekspres lub kredyt...
Legęć podkreśla, że BGŻ BNP Paribas zależy na kreowaniu środowiska pracy, w którym "pracownik będzie mógł efektywnie realizować swoje zadania i gdzie znajdzie przestrzeń do osobistego rozwoju".

- Naszym celem jest rozwój kompetencji i wzmacnianie satysfakcji pracowników, zbudowanie silnych zaangażowanych zespołów, co przełoży się na wzrost przewagi konkurencyjnej banku - tłumaczy.

Top Employers Institute wyróżnia czołowych pracodawców na całym świecie od 1991 r., dokonując corocznie ich oceny i certyfikacji w zakresie obszarów: planowania zasobów ludzkich, strategii rozwoju talentów, wdrażania nowych pracowników, szkolenia i rozwoju, zarządzania wynikami, rozwijania umiejętności przywódczych, rozwoju kariery i planowania sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultury organizacyjnej.

W wyniku tegorocznego badania nagrodę otrzymała również Grupa BNP Paribas uzyskując tytuł Top Employer Europe 2016.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement