Anwil wśród najbezpieczniejszych pracodawców w kraju

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
22-12-2020,12:40 Aktualizacja: 22-12-2020,12:43
A A A

Po zwycięstwie w konkursie Głównego Inspektoratu Pracy "Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej" na poziomie regionalnym, Anwil S.A. został jednym z trzech laureatów krajowego konkursu. Firmę wpisano na Złotą Listę Pracodawców.  

Komisja konkursowa oceniała zgłoszenie według kryteriów dotyczących: przestrzegania przepisów prawa pracy,  przestrzegania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, rozwiązań systemowych dotyczących zarządzania  BHP, wypadków przy pracy oraz dodatkowych elementów ochrony pracy.

anwil, grupa orlen, włocławek, produkcja nawozów

Anwil laureatem konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"

Anwil z Grupy Orlen wygrał 27. edycję konkursu "Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej" prowadzonego przez Główny Inspektorat Pracy na szczeblu regionalnym, co uprawnia spółkę do reprezentowania regionu na etapie...

- W Anwil S.A. z największą troską dbamy o zdrowie i życie pracowników i zapewniamy im najwyższą jakość warunków pracy. Efektywność naszych starań potwierdziło już przyznane nam wyróżnienie "Pracodawca-organizator pracy  bezpiecznej" na szczeblu regionalnym. Otrzymana nagroda w konkursie ogólnopolskim tym bardziej podkreśla  skuteczność realizowanych programów w tym obszarze. Dowodem na korzyści płynące z długofalowych działań na rzecz poprawy i utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa jest ponad 1100 dni przepracowanych w spółce bez wypadku - powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu Anwil S.A.  

Włocławska spółka realizuje projekty, dzięki którym bezpieczeństwo pracowników spełnia wysokie standardy. Na  inicjatywy z Obszaru Prewencji i BHP mające poprawić bezpieczeństwo w ostatnich 2 latach w firmie przeznaczono ponad 14 mln zł.
 

Poleć
Udostępnij
WAŻNE TERMINY

do 30.06.2024 - termin udzielania przez ARiMR kredytów płynnościowych dla producentów rolnych oraz kredytów skupowych

do 1.07.2024 - termin składania wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Termin wprowadzania zmian we wnioskach został wydłużony do 16 lipca.

do 30.09.2024 - składanie wniosków o dotację dla Kół Gospodyń Wiejskich