Anwil w gronie najlepszych pracodawców w kraju

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
27-01-2021,13:00 Aktualizacja: 27-01-2021,13:04
A A A

Anwil z Grupy Orlen drugi rok z rzędu uzyskał tytuł Top Employer Polska. Świadczy to o dużym zaangażowaniu spółki w tworzenie przyjaznego środowiska pracy.

Przyznanie wyróżnienia zostało poprzedzone badaniem weryfikacyjnym, w którym włocławska firma została poddana przez ekspertów z Top Employers Institute wnikliwej analizie.

anwil, grupa orlen, włocławek produkcja nawozów

Anwil rozbudowuje segment nawozów

W spółce Anwil z Grupy Orlen postępują prace przy budowie trzeciej linii do produkcji nawozów. Nowym elementem jest komin gazów resztkowych. Ukończenie rozbudowy zdolności produkcyjnych planowane jest na 2022 r. "Na...

Anwil, podobnie jak inne przedsiębiorstwa, oceniany był na podstawie kwestionariusza zawierającego najlepsze  praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Obejmował 6 domen składających się z 20 tematów, m.in. takich jak: strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność i integracja.

- Anwil jest pracodawcą odpowiedzialnym, a troska o zapewnienie najlepszego środowiska pracy, komfort i atrakcyjną ofertę socjalną jest jednym z naszych priorytetów. Przykładamy też dużą wagę do wspierania pracowników w ich rozwoju zawodowym, budowaniu kompetencji i dodatkowych umiejętności. Są to podstawowe wyznaczniki w naszej polityce kadrowej, bo mamy świadomość, że to nasi pracownicy są największą wartością firmy. Przyznany tytuł jest tego potwierdzeniem i jesteśmy z tego dumni - powiedziała Agnieszka Żyro, prezes zarządu spólki.

Badanie przeprowadzone zostało przez Top Employers Institute, niezależną jednostkę certyfikującą, która od 30  lat weryfikuje i ocenia warunki pracy stworzone przez pracodawców na całym świecie.

TEI certyfikował już ponad 1600 organizacji w 120 krajach, przyznając prestiżowy tytuł tym, które pozytywnie wpływają na życie ponad 7 milionów pracowników.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj