Zmiana na szczycie ARiMR. Tomasz Nowakowski p.o. prezesa

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: PAP, (em) | redakcja@agropolska.pl
28-08-2019,8:40 Aktualizacja: 28-08-2019,9:14
A A A

Tomasz Nowakowski, dotychczasowy p.o. wiceprezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, został powołany na stanowisko pełniącego obowiązki prezesa instytucji.

"Od 28 sierpnia Tomasz Nowakowski będzie pełnił obowiązki prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Akt powołania na to stanowisko wręczył dotychczasowemu wiceprezesowi ARiMR minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski" - czytamy w komunikacie ministerstwa rolnictwa.

arimr, wypłaty z arimr, Maria Fajger, Jan Krzysztof Ardanowski, wsparcie dla rolnictwa

ARiMR wypłaciła rolnikom rekordową pomoc

1 mld 860 mln zł wypłaciła w 2018 r. polskim rolnikom Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, czyli ponad dwukrotnie więcej niż rok wcześniej - poinformowała Maria Fajger, prezes ARiMR. Najwięcej pieniędzy z tzw. pomocy krajowej trafiło...

Nowakowski (zastąpił Marię Fajger, która pełniła funkcję od sierpnia 2017 r.) urodził się w 1981 roku w Dębicy. Ukończył studia na kierunku Informatyka i Ekonometria, jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ukończył też studia podyplomowe z zakresu analityki biznesowej oraz inżynierii oprogramowania.

Od kilkunastu lat pracuje w ARiMR; był pracownikiem biura powiatowego ARiMR w Ropczycach oraz Podkarpackiego Oddziału Regionalnego w Biurze Wsparcia Inwestycyjnego. Pełnił funkcję zastępcy kierownika Biura Powiatowego oraz Zastępcy Dyrektora Oddziału Regionalnego ARiMR.

Dotychczas nadzorował departamenty: Działań Inwestycyjnych, Działań Delegowanych, Oceny Projektów Inwestycyjnych, Departament Wsparcia Rybactwa.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
Advertisement