Zginęli kolejni traktorzyści. Jeden uderzył ciągnikiem w mur kościoła

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
21-09-2018,12:30 Aktualizacja: 21-09-2018,12:41
A A A

Dwaj kierowcy ciągników rolniczych zginęli w wyniku obrażeń poniesionych w wypadkach. Do tragedii doszło w Odporyszowie koło Żabna (pow. tarnowski, woj. małopolskie) i w Zdanowie (pow. sandomierski, woj. świętokrzyskie).

W pierwszym przypadku - jak podała "Gazeta Krakowska" - kierujący maszyną po uderzeniu w mur miejscowego kościoła wypadł z maszyny i znalazł się pod jej kołami. Wypadek był tak niefortunny, że życia mężczyzny nie udało się uratować.

wypadek, policja, traktor, ciągnik, lubelskie, wypadek w lesie

Martwego traktorzystę znalazła rodzina

68-latek stracił życie po tym, jak wywrócił się kierowany przez niego ciągnik rolniczy w lesie w obrębie miejscowości Kaczórki (pow. zamojski, woj. lubelskie). Policjanci apelują o ostrożność w czasie wykonywania prac leśnych. Do tego...

Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratora.

Z kolei 51-latek podróżował drogą powiatową ciągnikiem rolniczym marki Ursus, a gdy zjechał na pobocze i następnie do rowu, pojazd przewrócił się.

Maszyna nie miała kabiny i kierowca został nią przygnieciony. Mężczyzna zmarł na miejscu.

- Ustalamy szczegóły zdarzenia. Niewykluczone, że do nieszczęśliwego wypadku doszło, bo prowadzący traktor np. zasłabł - powiedziała kieleckiej "Gazecie Wyborczej" Bata Lipiarz z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement