Z traktora prosto do więzienia

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
25-05-2021,9:55 Aktualizacja: 25-05-2021,9:58
A A A

Kierujący ciągnikiem rolniczym 49-latek po zatrzymaniu trafił prosto do zakładu karnego. Odsiedzi tam "zaległy" wyrok, a w międzyczasie zapewne usłyszy kolejny.

Policjanci, patrolując drogi gminy Ełk (woj. warmińsko-mazurskie) zatrzymali do kontroli traktor. Za kierownicą siedział kompletnie pijany mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie. A dodatkowo szybko wyszło na jaw, że ma także dożywotni zakaz kierowania pojazdami.

Bukowice-Kolonia, powiat bialski, gmina Konstantynów, Barbara Salczyńska-Pyrchla

Pijany kierowca zniszczył rolnikowi rzepak

38-letni mieszkaniec gminy Konstantynów (pow. bialski, woj. lubelskie) spędził noc w policyjnym areszcie, po tym jak po pijanemu urządził sobie rajd "pożyczonym" autem, zakończony na polu rzepaku. Rolnik zgłosił stróżom...

"Ponadto okazało się, że 49-latek jest osobą poszukiwaną. Do tej pory unikał zasądzonej kary 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności. Jest to kara za wcześniejsze prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości" - podaje Komenda Powiatowa Policji w Ełku.

Mężczyzna został przez policjantów zatrzymany. Trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę. A wkrótce znowu stanie przed sądem, gdzie odpowie za złamanie sądowego zakazu kierowania oraz za ponowne kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Kolejny pijany traktorzysta wpadł w ręce policjantów w miejscowości Pilchy (pow. piski, woj. warmińsko-mazurskim). Badanie wykazało u 42-latka blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj