Z traktora do więzienia. Co najmniej rok spędzi za kratkami

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
17-07-2019,14:25 Aktualizacja: 17-07-2019,14:44
A A A

Najpierw na komendę, a potem do zakładu karnego trafił 52-latek zatrzymany w Dźwierzutach (pow. szczycieński, woj. warmińsko-mazurskie). Traktorzysta uszkodził auto sąsiada, był pijany i... poszukiwany.

Do tej miejscowości policjanci udali się, gdy o interwencję poprosił ich właściciel samochodu, który miał uszkodzić nietrzeźwy mężczyzna jeżdżący traktorem. Na miejscu rzeczywiście znajdował się pojazd z uszkodzoną karoserią, a kierowca ciągnika przebywał na sąsiedniej posesji w uruchomionej maszynie.

kradzież ciągnika, klepacze, kmp policji w Białymstoku, ciągnik Deutz-Fahr 6007C

Zniknął traktor. Policjanci szukają złodzieja

Białostoccy policjanci zwrócili się do świadków o pomoc w poszukiwaniu skradzionego ciągnika rolniczego. Wartość maszyny oszacowano na 40 tysięcy złotych.   Śledztwo w sprawie skradzionego traktora z zamontowaną zamiatarką...

"Gdy zobaczył funkcjonariuszy, wyłączył silnik ciągnika i podszedł do nich. Wówczas wyczuli oni od niego silny zapach alkoholu. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało w jego organizmie prawie 2 promile. Ponadto okazało się, że 52-latek oprócz tego, że posiada czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, jest również poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości" - relacjonują stróże prawa.

Traktorzysta został zatem zatrzymany i przetransportowany do komendy w Szczytnie, skąd trafił do zakładu karnego.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement