Traktorzysta zginął w wypadku. Drugi odniósł ciężkie obrażenia

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
04-01-2021,15:00 Aktualizacja: 04-01-2021,15:07
A A A

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeń z udziałem traktorzystów. Jeden, przygnieciony ciągnikiem, stracił życie. Drugi trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami.

W miejscowości Dzwonowa (pow. dębicki, woj. podkarpackie) do tragicznego zdarzenia doszło na drodze gminnej.


wypadki z udziałem ciągników rolniczych, wypadki na drogach, Brzozowa Gać, powiat puławski

Wymuszenie na traktorzyście skończyło się kraksą

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia chryslera z ciągnikiem rolniczym. Za spowodowanie kolizji kierowca "osobówki" został ukarany mandatem. Zdarzenie miało miejsce w Brzozowej Gaci (pow. puławski, woj....

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 43-letni mężczyzna kierujący traktorem na prostym odcinku szosy zjechał do przydrożnego rowu, gdzie został przygnieciony przez maszynę. Mieszkaniec powiatu dębickiego zginał na miejscu.

"Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu. Przeprowadzono oględziny i zabezpieczono ślady. Prowadzone postępowanie wyjaśni przyczyny tragedii" - zapewnia Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Do wypadku doszło również w miejscowości Krzczonów Trzeci (pow. lubelski, woj. lubelskie). Na miejsce wysłano strażaków, karetkę, policję oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Portal Lublin112.pl podał, że w starym sadzie, w momencie kiedy traktorzysta znajdował się poza ciągnikiem, ten ruszył i przejechał po mężczyźnie. Poszkodowany w ciężkim stanie trafił za pośrednictwem śmigłowca do szpitala.

Przyczyny zdarzenia badają stróże prawa.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement Advertisement