Tragedia w gorzelni. Mężczyzna śmiertelnie porażony prądem

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
03-10-2019,13:05 Aktualizacja: 03-10-2019,13:10
A A A

Pomimo podjętej natychmiast reanimacji nie udało się uratować życia młodego mężczyzny, który został porażony prądem na terenie gorzelni w Milanowie (pow. parczewski, woj. lubelskie).

Dwóch mężczyzn przyjechało na teren zakładu po tak zwany wywar gorzelniany, który ma zastosowanie m.in. w rolnictwie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 32-latek został porażony prądem, gdy pomagał koledze przy napełnianiu pojemnika z wywarem.

Wieprz, powiat wadowicki, wypadki w gospodarstwach, małopolska, porażenie prądem, zwarcie instalacji elektrycznej

Prąd zabił 10 krów. I poraził mężczyznę

Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej w oborze doprowadziło do śmierci 10 krów w jednym z gospodarstw w Wieprzu (pow. wadowicki, woj. małopolskie). Jak podaje "Gazeta Krakowska", w wyniku porażenia prądem padło 10 cielnych...

Z kolei według portalu Lublin112.pl mężczyzna chciał zamieszać zawartość kadzi stalowym prętem i wówczas dotknął nim do linii energetycznej znajdującej się nad zbiornikiem.

- Pomimo podjętej natychmiastowo reanimacji poszkodowanego przez pracowników firmy, a później przez załogę karetki pogotowia ratunkowego, mężczyzna zmarł - informuje asp. Artur Łopacki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Parczewie.

Funkcjonariusze na miejscu pracowali pod nadzorem prokuratora.

- Wstępnie jest to zdarzenie losowe bez udziału osób trzecich. Wyjaśniane są teraz wszystkie okoliczności tej tragedii - podaje policjant.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement