Copy LinkXFacebookShare

Toyota wbiła się w ciągnik i zepchnęła z drogi volvo

Do zderzenia trzech pojazdów, w tym ciągnika rolniczego, doszło we wsi Gołąb na drodze wojewódzkiej nr 801 między Puławami i Dęblinem (woj. lubelskie). Jedna osoba trafiła do szpitala.

Z relacji uczestników wypadku wynika, że kierująca toyotą kobieta uderzyła w prawidłowo oznakowany traktor wykonujący prace przy koszeniu pobocza.

– W wyniku uderzenia, toyota obróciła się wokół własnej osi i zepchnęła z drogi volvo, które jechało za nią. Kierująca toyotą 39-latka z Dęblina, z obrażeniami ciała, została przetransportowana do szpitala. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało – informuje podkom. Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Do czasu usunięcia uszkodzonych pojazdów, droga była zablokowana i policjanci kierowali ruch na objazdy.
 

Zobacz nas w Google News

dopłaty do loch, dopłaty do trzody chlewnej, lochy, loszki hodowlane, trzoda chlewna, świnie, pomoc dla rolników, MRiRW, ARiMR, de minimis, wsparcie hodowców
Hodowla

Dopłaty do loch: 1000 zł na maciorę i 2000 zł do loszki hodowlanej

wapnowanie
Uprawa

Skrzyp polny po żniwach – jak zniszczyć uciążliwy chwast?

szkodniki w rzepaku
Uprawa

Insektycydy przeciwko pierwszym szkodnikom w rzepaku

ASF, afrykański pomór świń, dwa nowe ogniska ASF, ognisko ASF, ASF u świń, trzoda chlewna, świnie, bioasekuracja, Inspekcja Weterynaryjna, ASF 2026
Hodowla

Dwa nowe ogniska ASF u świń. Kolejne na Kujawach!