Szef komisji rolnictwa z przesłaniem do koronasceptyków

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
07-10-2020,13:10 Aktualizacja: 07-10-2020,13:18
A A A

Nie jestem złośliwy. Natomiast jeśli ktoś mówi, że nie wierzy w koronawirusa, to mówię mu: nie życzę ci tego, ale jeżeli byś zachorował i zobaczył jak to jest, to byś na pewno zmienił zdanie - przekonuje Robert Telus, poseł PiS.

Przewodniczący sejmowej komisji rolnictwa o zakażeniu koronawirusem poinformował 17 września. Jak przekazywał, początki choroby były ciężkie. Teraz potwierdził to w rozmowie nagranej dla serwisu wyborcza.pl.

Robert Telus, koronawirus, covid-19, poseł zakażony koronawirusem

Poseł PiS Robert Telus zakażony koronawirusem

Poseł PiS, szef sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Robert Telus poinformował w czwartek wieczorem na Twitterze, że jest zakażony koronawirusem. "Potwierdzono u mnie zakażenie koronawirusem. Początki choroby były ciężkie, teraz jest...

- Bóle głowy, wszystkich mięśni, kości, temperatura, brak smaku. To jest trudne, bo temperatura aż mną wstrząsała, jak na wibratorze. To jest choroba z grupy grypowych, ale na pewno jest dla organizmu trudna. Ja jestem człowiekiem, który nie chorował do tej pory, także organizm sobie radzi. Gorzej z organizmami słabymi, wtedy jest problem - opowiada polityk.

Poseł PiS wyznał, że zachorowała także jego córka, a objawy miała ponadto zaledwie półroczna wnuczka. - Wtedy był wielki strach przed tym, jak to przeżyje ten mały organizm, to sześciomiesięczne dziecko - nie ukrywa szef sejmowej komisji rolnictwa.

Co zaleca społeczeństwu? - Nosić maseczki, być rozsądnym, bo ta rozwaga jest bardzo ważna - wskazuje na koniec Robert Telus.
 

źródło: "Gazeta Wyborcza"

Poleć
Udostępnij
Skomentuj