Strażacy wyciągnęli mężczyznę spod cięgnika. Medycy stwierdzili zgon

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
27-06-2023,10:20 Aktualizacja: 27-06-2023,10:23
A A A

Kolejny tragiczny wypadek z udziałem traktorzysty zarejestrowały służby ratunkowe. Pod wywróconą maszyną rolniczą życie stracił 69-letni mężczyzna.

Do tego tragicznego wypadku doszło 26 czerwca w Czersku pod Górą Kalwarią (pow. piaseczyński, woj. mazowieckie). Wywrócony ciągnik rolniczy przygniótł podczas prac kierowcę.

- Osoba ta została wyciągnięta spod maszyny przez strażaków i przekazana zespołowi pogotowia ratunkowego, który niestety stwierdził zgon – przekazał portalowi TVN24.pl Łukasz Darmofalski ze straży pożarnej w Piasecznie.

W sumie w akcji brało udział pięć zastępów strażaków oraz załoga karetki pogotowia ratunkowego. Wezwano też śmigłowiec medyczny, ale w międzyczasie go odwołano.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia są wyjaśniane w ramach śledztwa prowadzonego przez policjantów pod nadzorem prokuratury.

- To było poza drogą publiczną, na działce rolnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas prac rolniczych pojazd z nieznanych przyczyn zjechał z nasypu, przewrócił się i przygniótł kierowcę. Mężczyzna w wieku 69 lat niestety zmarł – poinformowała TVN24.pl Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!