Starszy mężczyzna spadł z wozu konnego. Zginął na miejscu

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
07-06-2019,9:45 Aktualizacja: 07-06-2019,10:11
A A A

72-letni mężczyzna spadł z wozu konnego, którym były przewożone kostki siana. W wyniku uderzenia głową o podłoże senior zginął na miejscu. Policja apeluje o ostrożność przy pracach rolniczych.

Informacja o wypadku w gminie Goworowo (pow. ostrołęcki, woj. mazowieckie) trafiła do ostrołęckich policjantów. Na miejsce skierowano natychmiast służby ratunkowe.

gmina Kołbiel, alkohol, przestępstwo, kobieta spadła z błotnika traktora

Kobieta spadła z traktora. Miała ponad 3 promile

Widok pokrwawionej kobiety na jezdni przeraził mieszkańców jednej z miejscowości w gminie Kołbiel (pow. otwocki, woj. mazowieckie). Podróżna spadła z błotnika traktora. Była pijana, podobnie jak jej mąż prowadzący pojazd. Natychmiast...

- Według wstępnych ustaleń, dwóch mężczyzn w wieku 35 i 72 lata przewoziło wozem kostki siana, które były ułożone na wysokość około 2 metrów. Wóz był ciągnięty przez konia. W pewnym momencie kostki się poruszyły i starszy z mężczyzn spadł z nich, uderzając głową o ziemię. Niestety, w wyniku upadku 72-latek poniósł śmierć na miejscu - opisuje zdarzenie asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Okoliczności i przyczyny wypadku stróże prawa badają pod nadzorem prokuratury. Wykonali m.in. oględziny miejsca, zdjęcia, szkice oraz przesłuchali świadka.

Stróże prawa przypominają o zachowaniu ostrożności podczas wykonywania prac polowych oraz jazdy maszynami rolniczymi po drogach publicznych.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj