Prasa wciągnęła mężczyznę. Potem stanęła w ogniu

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
12-08-2020,11:05 Aktualizacja: 12-08-2020,11:10
A A A

Wyjątkowo dramatyczne zdarzenie miało miejsce na polu w obrębie miejscowości Mirowice w powiecie sztumskim (woj. pomorskie). Zginął tam młody mężczyzna.

Wstępne ustalenia służb ratowniczych są takie, że 28-latek podczas wykonywania prac polowych został pochwycony i wciągnięty przez prasę rolującą.

Na domiar złego maszyna po chwili zapaliła się.

nakomiady, powiat kętrzyński, wypadki w gospodarstwach, Ładowarka stoczyła się na dziecko

Ładowarka stoczyła się na 3-latka. Zginął na miejscu

Ładowarka teleskopowa stoczyła się na 3-letnie dziecko w gospodarstwie w Nakomiadach pod Kętrzynem (woj. warmińsko-mazurskie). Chłopczyk zmarł na miejscu. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że...

"28-latek poniósł śmierć na miejscu. W zdarzeniu poszkodowana została jeszcze jedna osoba, jednak jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury" - podał portal tvmalbork.pl.

Na miejscu pracowali strażacy z PSP w Sztumie oraz jednostki OSP Postolin i Mikołajki Pomorskie.

Do tragedii doszło również w Górce Klonowskiej w powiecie sieradzkim (woj. łódzkie). Jak poinformował serwis Sieradz.naszemiasto.pl, 61-letni mężczyzna wracający ciągnikiem po zakończeniu prac polowych spadł z niego wprost pod koła.

Próby przywrócenia czynności życiowych przez ratowników nie powiodły się i rolnik zmarł.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement