Pijany mężczyzna spadł z wozu. Traktorzysta też z promilami

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
11-05-2020,10:00 Aktualizacja: 11-05-2020,10:04
A A A

Z otwartym złamaniem nogi trafił do szpitala mężczyzna, który spadł ze sterty drewna przewożonej na wozie doczepionym do ciągnika rolniczego. Był pijany, podobnie zresztą jak traktorzysta.

Do tego wypadku doszło na terenie gminy Cyców (pow. łęczyński, woj. lubelskie) podczas przewożenia na wozie rolniczym drewna na posesję.


pijani traktorzyści, zdarzenia z udziałem ciągników rolniczych, chlebna, truskolasy

Traktorzysta wjechał w płot i zasnął. Drugi śmiecił na drodze

Ponad 2 promile w organizmie miał traktorzysta, który wjechał w ogrodzenie, po czym uciął sobie drzemkę. A ponad 3 promile "wydmuchał" kierowca ciągnika rolniczego wyrzucający na drogę śmieci. Do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji...

Jak ustalili funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej, podczas zjeżdżania z drogi gruntowej 58-letni pasażer siedzący na drewnie ułożonym na wozie stracił równowagę i spadł z wysokości.

Doznał otwartego złamania nogi i trafił do szpitala. Ponadto okazało się, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

"Za kierownicą ciągnika zasiadał 51-letni mężczyzna, który wydmuchał blisko 2 promile, a ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Dodatkowo traktor nie miał ważnych badań technicznych oraz aktualnego ubezpieczenia OC. Wkrótce nieodpowiedzialny mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem" - podała łęczyńska KPP.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement