Najman ostro o rolniczych protestach: rozgonić ich i do roboty

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
14-10-2020,10:45 Aktualizacja: 14-10-2020,10:51
A A A

"Manifestację rozgonić i do roboty. Tak jak dobrze jest rolnikom, to mało komu jest tak dobrze w tym kraju" - tak Marcin Najman skomentował rolnicze protesty. "Odklepiesz to szybko" - odpowiedzieli mu internauci.

Filmik z komentarzem zawodowego ekspięściarza, a dzisiaj przede wszystkim celebryty, wywołał prawdziwe wrzenie w sieci i odbił się szerokim echem. Manifestacja rolników była bowiem najdonioślejszym wtorkowym tematem.

protest rolników, Warszawa, protest rolników w stolicy, protest rolników w Warszawie

Tak wielkiego protestu rolników Warszawa dawno nie widziała

We wtorek po południu zakończył się protest rolników, którzy przyjechali do Warszawy, by protestować przeciwko nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. Wśród zgromadzonych, którzy przyjechali do stolicy byli członkowie i...

- Słyszycie jaka awantura w Warszawie? Rolnicy przyjechali się "pultać", bo już wkrótce będą mieli wprowadzony zakaz tzw. rytualnego mordowania zwierząt, czyli na żywca podcinania gardła zwierzętom i czekania aż się wymęczą, wykrwawią tylko dlatego, bo jakieś fanaberię i wymysły mają muzułmanie i Żydzi z tym związane. Przecież my jesteśmy w Polsce i z jakiej racji mamy ulegać tego typu praktykom. Tylko i wyłącznie dla pieniądza? Są ważniejsze rzeczy niż pieniądze w życiu - powiedział Najman w wideo zamieszczonym na Twitterze.

Znany bardziej z powodu swojej kontrowersyjności i sposobu bycia niż z podbijania aren do walk pięściarskich czy mieszanych sztuk walk i były już zdaje się sportowiec odniósł się też do zakazu hodowli zwierząt na futra.

- W XXI wieku żeby męczyć i maltretować zwierzęta po to, żeby jakaś paniusia mogła futro nosić? Przecież są sztuczne futra, które się niczym nie różnią od tych prawdziwych. Chyba dzisiaj na świecie świadomość jest taka, że noszenie futer z żywych zwierząt zostało tak zmarginalizowane, że w ogóle o czym tu mowa? Absolutny zakaz. Prezesie Kaczyński, proszę się nie zgodzić pod żadną presją na żadne ustępstwa w tej sprawie. Bronimy dobrostanu zwierząt, a tę manifestację rozgonić w piz...u i do roboty. Tak jak dobrze jest rolnikom, to mało komu jest tak dobrze w tym kraju - stwierdził Marcin Najman.

Sejm, prawo, polityka, zakaz hodowli zwierząt futerkowych, piątka dla zwierząt

Policja o proteście rolników w stolicy: wystawiono mandaty karne

W trakcie dzisiejszych zabezpieczeń policjanci nałożyli łącznie 10 mandatów karnych. Skierowanych zostanie 31 wniosków o ukaranie do sądu, oraz sporządzono 22 notatki do sanepidu - poinformował we wtorek wieczorem rzecznik Komendy...

Występującemu obecnie w federacji FAME MMA, organizującej walki celebrytów i osób znanych w internecie, fighterowi mocno odpowiedzieli internauci. Ci wyrażający się w łagodniejszym tonie napisali:

"To tak jakby zakazać Pana walk, bo szkodzą na zdrowie psychiczne widzów. Tyle samo sensu".

"Z pierwszym lepszym rolnikiem byś odklepał".

"Zajmij się Pan tym co wychodzi Panu najlepiej, czyli klepaniem w matę, a nie rolnictwem, o którym nie ma Pan zielonego pojęcia".

"Odbijmy piłeczkę: tak jak dobrze jest Najmanowi, tak mało komu jest tak dobrze w tym kraju".

"O kilka ciosów na ringu za dużo... Swoją drogą zakażmy pajacowania na ringu/w klatce, bo aż szkoda na to patrzeć... A że ktoś (autor tweeta) będzie bez możliwości zarobku, trudno. Stop dewiacji w sportach walki! Tu chodzi o widzów i ich zdrowie psychiczne".

"Rolnicy przyjechali do Warszawy protestować w obronie swojej ciężkiej pracy. Bo nie chcą klepać biedy jak Najman maty".
 

Poleć
Udostępnij
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu