Motorowerzysta zginął po uderzeniu w maszynę rolniczą

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
11-10-2019,8:45 Aktualizacja: 11-10-2019,8:50
A A A

Do tragicznego wypadku doszło na trasie Mazurowo - Pisanica (woj. warmińsko-mazurskie). Po zderzeniu z maszyną rolniczą zginął 48-letni motorowerzysta.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący jednośladem mieszkaniec gminy Kalinowo - wyprzedzając samochód osobowy - zderzył się z jadącą z naprzeciwka maszyną rolniczą.

wypadki z udziałem ciągników, wypadki drogowe, łochowice, bukowiec, Bożacin, powiat krotoszyński

19-latek nie przeżył zderzenia z traktorem

Kierujący osobowym mercedesem 19-latek poniósł śmierć na miejscu w wyniku zderzenia z ciągnikiem rolniczym. Do wypadku doszło w Łochowicach pod Bydgoszczą (woj. kujawsko-pomorskie). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że traktor...

Według świadków, była to samojezdna sieczkarnia.

"Niestety, 48-latek w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ełku wyjaśniają wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia" - informuje ełcka Komenda Powiatowa Policji.

Jak przestrzegają stróże prawa, o tej porze roku na drogach występują coraz trudniejsze warunki atmosferyczne - dzień jest krótszy, a opady deszczu wpływają na pogorszenie widoczności.

"Zagrożenie powoduje też śliska nawierzchnia. Wszystko to tworzy niebezpieczeństwo zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych. Apelujemy więc do kierowców o ostrożną jazdę, zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem" - uczula KPP w Ełku.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj